Foodparade, do tretice ako ten, čo bude aj ponúkať

Pašteky a foodissimo na festivale jedla Foodparade
Pašteky a foodissimo na festivale jedla Foodparade

 

Tretí ročník festivalu jedla a pitia FOODPARADE sa nezávratne blíží. Už túto sobotu 7.9.2013 a nedeľu 8.9.2013 od 11:00 sa ocitnú priestory Trójskeho zámku v Prahe vo food nálade. Po dva roky som sa chodil na foodparade pozrieť, ako návštevník, tento rok sa tam chystám aj ako účastník.

Dostali sme pozvanie na túto akciu, kde by sme mali prezentovať domáce, tradičné a poctivé výrobky. A práve naše paštéty by to mali zastrešiť. V spojení s úžasným kváskovým chlebom od pána Zdeňka Vondřicha zo Mšena natreté našimi paštétami. Aj o tom môže byť kulinársky zážitok na festivale jedla FOODPARADE.

Priestory festivalu jedla a pitia FOODPARADE
Priestory festivalu jedla a pitia FOODPARADE

 

Okrem toho, že sa môžeme stretnúť pri našom stánku, uvidíme sa aj pri súťaži amatérskych kuchárov “I love food”, kde by sme mali zastúpiť aj jedného z porotcov, ktorí budú pripravené jedlá hodnotiť. Nová skúsenosť a hlavne sa teším, že sa budem môcť stretnúť s veľkými food nadšencami a niečo nové sa aj priučiť. 🙂

Na svoje si pridu aj deti, v detskom kutiku na varenie
Na svoje si pridu aj deti, v detskom kutiku na varenie

 

Ako som spomínal, je to už tretí ročník a mám radosť, že aj v zastúpení foodissima môžeme prispieť našou malou troškou k tomuto podľa mňa vydarenému festivalu jedla a pitia. Ak ste na FOODPARADE neboli, určite prídite, čakajú vás zaujímavé reštaurácie a rozohdne aj ja pri našom malom stánku s paštétami. Stáli návštevníci by si tento ročník nemali tiež ujsť. Myslím, že bude tak trochu iný ako po minulé roky. Ale o tom sa už musíte presvedčiť aj vy.

Prajem príjemný zbytok dňa.
foodissimo /Tomáš/

Be Sociable, Share!

Vaše komentáre, názory a pripomienky

komentárov

Powered by Facebook Comments

Foodparade, do tretice ako ten, čo bude aj ponúkať

10 thoughts on “Foodparade, do tretice ako ten, čo bude aj ponúkať

 1. Sim says:

  ahoj
  kde sa da teraz v Prahe dostat k Tvojim pastetam?
  raz som si ich kupil na Kulataku a vsetkym nam chutili, odvtedy nic.
  samozrejme, okrem Troje tuto sobotu.
  vdaka (za pastety aj odpoved)

  1. Sim says:

   aha vidim ze na webe pises ze Jirak ale som si isty ze tam nie. a ked skusam kupit cez webshop, dostal som chybovu hlasku namiesto checkoutu.

   1. Na Jiřáku sme vážne pravidelne. Od apríla sme hádam vynechali len jeden trh. Inak teraz v sobotu budeme na kulataku, budic tyzden aj na Naplavke.
    Z obchodov Sklizeno, Nas Grunt, Stoh, …

    1. Sim says:

     kde tam, prosim Ta? ja tam chodim cez obed kazdu stredu a piatok a nevidel som? zajtra zasa skontrolujem. chodis tam aj osobne?
     dik

     1. Sim says:

      sorry ze som otravny ale presiel som si ten Jirak a nic ma do oka neudrelo, jedine ze to mala babka pod mrkvou…

     2. Aha, tak tam bude problém. Bývame tam len v sobotu. Cez týždeň tam nemajú pre nás ešte miesto. Snažíme sa to vyriešiť. Na Jiřáku býva kamarát Jakub, ktorý mi pomáha. Ale bývam tam občas aj ja.

      Teraz budem na foodparade, budúci týždeň sme na trhoch tiež, ale ja budem v Bratislave na Dobrom trhu.

  1. Sim says:

   pan autor mal na mysli neuprosne, za pastiku mu odpustime gramatiku. kurnik to znie ako heslo z neznej, gramatiku za pastiku.

 2. I když už jsem myslela, že do mě nevejte ani ťuk, stejně jsem neodolala a dala si půl krajíc s bůčkovou I játrovou a k tomu sousto luncheomeatu. A tak mám teď tři plechovky doma a těším se na večeři.) Gratuluju a jen tak dál!

 3. My jsme normálně fakt ostudy a k vašemu stánku jsme nakonec nedošli. Asi budeme muset počkat na další příležitost 🙂 Už jsem byla nějak vysílená z toho pečení…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *